«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 10-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`

Երևան քաղաքում՝

10:00-16:00 Աղայան փ. 7, 9 շենքերը, Աբովյան փ. 25 շենքը, Տերյան փ. 62 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Մառի նրբ. 1 շենքը, Մառի փ. 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13 շենքերը, Միկոյան փ. 18 շենքը, թիվ 166 դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

10:30-16:30 Տիգրան Մեծի պող. 15 շենքը և սեփականատեր Ս.Հովակիմյան,

11։00-15։00 Ավան՝ Իսահակյան թաղ․ 3/3 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Խուդյակովի փողոցը, Խուդյակովի փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, Ավան 6-րդ փողոցի սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 30, 30/1, 32, 32/1, 36 շենքերը, Ն․Ստեփանյան փ. 5, 7, 9, 11, 13 շենքերը, Թոթովենցի փ. 7 շենքը, Գայի պող. 21, 23, 28 շենքերը, թիվ 139 դպրոցը, թիվ 250 մանկապարտեզը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան փ․ 7 շենքը, Քոչարյան փ․ 12, 16 շենքերը, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքևխյան փ. 17 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

11։30-17։00 Կողբացի փ. 30 շենքը, Տերյան փ. 1, 3ա շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

11։00-17։00 Մանադյան փ․ 22 շենքը, Եղբայրության փ․ 9 շենքը, Եղբայրության փ․ 7 շենքը, Մանթաշյան փ․ 28 շենքը, Ներքին Շենգավիթ 9փ․ 2 շենքը, Մայիսի 9-ի փ․ 51ա շենքը, Շարուրի փ․ 15, 26ա շենքերը, Տիմիրյազովի, Պապովի փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մարգարյան 1-ին նրբ. 4 շենքը, Դավիթաշեն 1-ին թաղ. 32, 33 շենքերը, Իսակովի պող. 50/4 շենքը, Բաբաջանյան փ. 79 շենքը, Գագարինի փողոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 34/1, 34/2, 36բ, 36գ շենքերը, Վ.Փափազյան փ. 16ա, 16բ, 25 շենքերը, Շրջանցիկ թունել 1-351 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Խաղաղ Դոնի փ. 17 շենքի 6-րդ և 7-րդ մուտքերը,

Արագածոտնի մարզում՝

11։00-17։00 Աշտարակ քաղաքը մասնակի, Մուղնի թաղամասն ամբողջությամբ,

Արարատի մարզում՝

10։00-14։00 Նոր Կյուրի և Մարմարաշեն գյուղերը մասնակի,

10։00-15։00 Դիմիտրով գյուղը մասնակի,

10։00-16։00 Նորաբաց և Սայաթ-Նովա գյուղերը, Ռանչպար, Զորակ գյուղերը մասնակի, Մասիս քաղաքի Կայարան թաղամասը մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Այգավան գյուղը մասնակի,

10։30-16։00 Բերքանուշ գյուղը մասնակի,

Վայոց Ձորի մարզում՝

10։00-10։30 և 16։00-16։30 Շատին, Արտաբույնք, Հորբատեղ, Եղեգիս գյուղերը,

10։00-15։00 Վայք քաղաքի 26 կոմիսարների փողոցը մասնակի և Ջերմուկի խճուղին մասնակի,

10։00-16։00 Թառաթումբ գյուղը մասնակի,

13։00-16։00 Գլաձոր գյուղը մասնակի,

Կոտայքի մարզում՝

10։00-16։00 Ջրվեժի ամառանոցները մասնակի, Ձորաղբյուրի ամառանոցները մասնակի, Գեղաշեն գյուղը մասնակի, Աբովյան քաղաքի 4-րդ հանրակացարանը, Հանրապետության փ․ 20 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

11։00 -16։00 Քասախ գյուղը մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

11։30-14։30 Արգել գյուղը մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

Գեղարքունիքի մարզում՝

10։30-13։30 Սևան քաղաքի Հրազդան փ․ 35, 35Ա, 36, 37, 38 սեփական տները, Սայաթ-Նովա փ․ 2, 4, 6 շենքերը, Նալբանդյան փ․ 33, 35 շենքերը և հարակից կաթսայատունը,

Շիրակի մարզում՝

10:00-14:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Ղազանչի գյուղի դպրոցի թաղամասը,

10:00-16:00 Ամասիայի տարածաշրջանի Կամխուտ գյուղը,

Սյունիքի մարզում՝

11:00-13:00 Սիսիան քաղաքի Սիսական փ. 31, 39, 41, 45, 46 շենքերը, Անդոկ Իշխանի Գավիթ փողոցը,

14:00-15:00 Սիսիան քաղաքի Շիրակ փողոցը,

15:30-16:30 Սիսիան քաղաքի Ադոնցի նրբանցքը, Մյասնիկյան, Սիսական, Ա.Մանուկյան փողոցը մասնակի,

10:00-11:00 Գեղի գյուղը,

11:00-15:00 Քարաշեն գյուղը մասնակի,

11:00-16:00 Անգեղակոթ գյուղը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները: